Zůstaňte ve spojení

Kontaktní e-mail

Pro všeobecné dotazy nám pište na:
info@singlesplus.cz nebo singles@cb.cz

Facebooková skupina

Uzavřenou skupinu najdete na Facebooku pod názvem "Singles+". Nezapomeňte vyplnit "otázky pro uchazeče o členství".
Žádosti o členství schvalují správci a moderátoři skupiny.

E-mailové pozvánky na akce

Máte-li zájem o zasílání pozvánek na naše akce,  registrujte se v našem formuláři. Kontakty jsou vždy ve skryté kopii a bez svolení nejsou nikomu předávány.

Doporučujeme si v e-mailu nastavit jako ověřenou adresu e-mail: info@singlesplus.cz z kterého pozvánky chodí a kontrolovat si složku SPAM.

Finanční podpora služby Singles+

Chcete-li podpořit službu Singles+, můžete zasílat finanční dary na účet 1938904339/0800, var. symbol 80682, do poznámky uveďte "dar na singles". Děkujeme!

Všechny poskytnuté dary si můžete odepsat z daňového základu. Pokud si přejete potvrzení o daru kontaktujte nás prosíme vyplněním formuláře.

Služba Singles je vykonávaná plně na dobrovolné bázi a nikdo z pořadatelů aktivit nebere žádné odměny za jejich pořádání. Aktivity jsou převážně rozpočtově vytvářeny tak, aby byly soběstačné a pokryly všechny související náklady. Na co tedy bude použita finanční podpora služby Singles?

  • Propagační aktivity služby (inzerce, propagační materiály atd.);
  • Podpora osob, které by si nemohly dovolit zúčastnit dané akce kvůli nepříznivým aktuálním podmínkám v jejich životě (např. přišli o práci, mají ne svým zaviněním dlouhodobě nízké příjmy atd.);
  • Časově omezené vyhlášení sbírky a případně další.

Kdo s vámi komunikuje

manželé Jaroslav a Lenka Mikiskovi

Lenka je koordinátorka aktivit Singles+ v rámci CB a začala se těmto aktivitám věnovat od roku 2016 ještě za svobodna. S manželem se nezadaným věnují nejen přípravou aktivit, ale i osobními rozhovory. 

manželé František a Radka Flekovi

František začal s pořádáním pobytů pro nezadané z protestantských církví v roce 2014 pod hlavičkou AC. Kromě hlavního zaměření na pobyty slouží pro singles i přípravou na manželství.